Rugsėjo mėnesio varžybos

                Rugsėjo mėnesio varžybų kalendorius

 

Diena

Varžybos

Vieta

INFO

6-7

Šiaurės ir Baltijos šalių čempionatas (iki 23 m.)

Tamperė(FIN)

Rezultatai

13

5-asis Vilniaus tarptautinis maratonas, Lietuvos maratono čempionatas ir jaunimo pirmenybės

Vilnius

Rezultatai

12

Klaipėdos apskrities jaunimo, jaunių ir jaunučių pirmenybės

Šilutė

Nuostatai

13

Tarptautinės "J.Putinienės ir B.Viluckio taurės" varžybos

Klaipėda

REZULTATAI

19-20

Lietuvos mokinių kroso ir kroso estafečių pirmenybės

Palanga

Nuostatai

PROGRAMA

20

Lietuvos mokinių metimų "Palangos taurės" varžybos

Palanga

Nuostatai

25

Klaipėdos rajono rudens krosas

Gargždai

Nuostatai

27

9-asis Nidos tarptautinis 1/2 maratono bėgimas, Lietuvos 1/2 maratono čempionatas ir jaunimo pirmenybės

Nida

Nuostatai

Registracija

REZULTATAI

 

28

Panevėžio m. sezono uždarymo varžybos V.Aleknos taurei laimėti

Panevėžys

NUOSTATAI

27 29

Tarptautinės varžybos "Jurbarkas 2008"

Jurbarkas

Programa ir nuostatai

30

Klaipėdos miesto rudens krosas

Klaipėda

Programa ir  nuostatai

Rezultatai

 

 

Europos šalių rikiuotė

Europos lengvosios atletikos federacija paskelbė Europos šalių, iškovojusių medalius Pekino Olimpinėse žaidynėse, rikiuotę.

Read more: Europos šalių rikiuotė

2 km jaunuciai

rezultatai

1 km jaunuciai

rezultatai

Baltijos šalių jaunių mačas

Estijos mieste Valgoje baigėsi Baltijos šalių jaunių mačas,kurį aiškia persvara laimėjo šeimininkai - Estijos jaunieji lengvatlečiai, surinkę 304 taškus.

Read more: Baltijos šalių jaunių mačas

Gintarinė Jūrmylė 2008

VII-osios tarptautinės bėgimo varžybos „Gintarinė jūrmylė“

Klaipėda 2007 10 06

 

VYKSTA DALYVIŲ REGISTRACIJA

„GINTARINĖ JŪRMYLĖ 2007“ BĖGIMO VARŽYBOMS

 

„Gintarinės jūrmylės 2007“ bėgimo dalyvių registracija vyks iki rugsėjo 30 d. 16 val.

Registruojantis spalio 1-5 dienomis visiems dalyviams startinis mokestis 20 lt. Varžybų dieną dalyvių registracija nevyks.

 

REGISTRUOTIS:

 

Tel.: (8 46) 31 04 90, (8 46) 40 17 20

Faks. (8 46) 40 17 21

El. paštas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dalyviai turi būti pasitikrinę sveikatą medicinos įstaigose.

 

AMŽIAUS GRUPĖS:

 

Vaikai, gimę 1995-1996 metais.

Gimusiems 1997, 1998 ir 1999 metais – handikapas kas 20 sek.

Visiems – viena jūrmylė (du ratai).

Vaikai, gimę 2000 metais ir jaunesni, bėga pusę jūrmylės (vienas ratas).

Jaunutės, jaunučiai, gimę 1993-1994 metais.

Jaunės, jauniai, gimę 1991-1992 metais.

Jaunuolės, jaunuoliai, gimę 1989-1990 metais.

Moterys, vyrai, gimę 1988 metais ir vyresni.

Veteranai, gimę 1958 metais ir vyresni.

 

Nustatant 3 ir 6 jūrmylių bėgimo nugalėtojus ir prizininkus į amžiaus grupes neatsižvelgiama.

 

Varžybos vyks spalio 11 d. Smiltynėje.

Startas ir finišas – Sporto sveikatingumo bazės teritorijoje.

 

3 ir 6 jūrmylių nuotoliuose kartu vyks Lietuvos rudens kroso čempionatas suaugusiųjų ir jaunimo grupėse.  

 

VARŽYBŲ PROGRAMA

 

12.45                         VARŽYBŲ ATIDARYMAS

13.00   6 jūrmylės vyrai ir jaunimas (Lietuvos rudens kroso čempionatas);

            0,5 jūrmylės berniukai 2000 m. ir jaunesni;

            1 jūrmylė berniukai 1995-1996 m. (handikapai kas 20 sek.), 1997 m., 1998 m.,

1999 m.

13.05   3 jūrmylės moterys (Lietuvos rudens kroso čempionatas);

13.40   APDOVANOJIMAS

            berniukai (1 ir 0,5 jūrmylės);

            3 jūrmylės moterys ir Lietuvos rudens kroso čempionatas;

14.00   1 jūrmylė mergaitės 1995-1996 m. (handikapai kas 20 sek.), 1997 m., 1998 m.,

1999 m.;

            0,5 jūrmylės mergaitės, gim. 2000 m. ir jaunesnės.

14.15   1 jūrmylė jaunutės (1993-1994 m.).

14.17   APDOVANOJIMAS

            6 jūrmylės vyrai ir Lietuvos rudens kroso čempionatas;

            mergaitės (1 ir 0,5 jūrmylės).

14.30                         1 jūrmylė jaunučiai (1992-1993 m.).

14.32   APDOVANOJIMAS

            1 jūrmylė jaunutės (1992-1993 m.).

14.45   1 jūrmylė jaunės (1990-1991 m.).

14.47   APDOVANOJIMAS

            1 jūrmylė jaunutės (1992-1993 m.).

15.00   1 jūrmylė jauniai (1990-1991 m.).

15.02   APDOVANOJIMAS

            1 jūrmylė jaunės (1990-1991 m.).

15.15   1 jūrmylė jaunuolės (1988-1989 m.).

15.17   APDOVANOJIMAS

            1 jūrmylė jauniai (1990-1991 m.).

15.25   1 jūrmylė moterys ir veteranės.

15.27   APDOVANOJIMAS

            1 jūrmylė jaunuolės (1988-1989 m.).

15.35   1 jūrmylė jaunuoliai (1988-1989 m.).

15.37   APDOVANOJIMAS

            1 jūrmylė moterys ir veteranės.

15.45   1 jūrmylė vyrai ir veteranai.

15.47   APDOVANOJIMAS

            1 jūrmylė jaunuoliai (1988-1989 m.).

15.55   1 jūrmylė Pakrantės darbuotojų spartakiada.

16.00   APDOVANOJIMAS

            1 jūrmylė vyrai ir veteranai.

16.05   VARŽYBŲ UŽDARYMAS

 

 

APDOVANOJIMAS IR PRIZINIS FONDAS

 

Varžybų prizinį fondą sudaro 15 tūkstančių litų ir 400 proginių suvenyrų.

3 jūrmylių moterų bėgime pirmosios šešios vietos yra apdovanojamos piniginiais prizais.

6 jūrmylių vyrų bėgime pirmieji dešimt yra apdovanojami piniginiais prizais.

Piniginis prizas taip pat yra įsteigtas už 3 ir 6 jūrmylių trasos rekordą.

1 jūrmylės (moterys, vyrai, jaunuolės, jaunuoliai, jaunės, jauniai, jaunutės, jaunučiai) pirmos trys vietos apdovanojamos piniginiais prizais.

Vaikų amžiaus grupėje 0,5 jūrmylės bėgime po dešimt mergaičių ir berniukų apdovanojami proginiais suvenyrais. Taip pat proginiai suvenyrai įteikiami jauniausiai ir jauniausiam dalyviams.

Veteranai piniginiais prizais nebus apdovanojami, jiems bus įteikiami proginiai suvenyrai.

Visiems dalyviams, įveikusiems nuotolį, įteikiami pažymėjimai.

Kiekvieno bėgimo geriausiai pasirodžiusiems dalyviams – rėmėjų prizai.

 


Liublijanoje - pirmasis medalis

toplogo

Slovėnijos sostinėje Liublijanoje prasidėjusiame Europos veteranų lengvosios atletikos čempionate Gytė Norgilienė iškovojo pirmąjį Lietuvos delegacijos medalį. 10000m stadiono taku nubėgusi per 39:17.82, Gytė savo amžiaus grupėje (W35) finišavo antra. 

10000m bėgimo rezultatai

VARŽYBŲ REZULTATAI

 Keletas Lietuvos delegacijos nuotraukų (autorius - Vidmantas Daujotas)

 Klaipėdos delegacija Lietuvos delegacija ATIDARYMAS

Lina Grinčikaitė - į Pekiną!

 Beijing

Įvyko tai, ko Klaipėdos lengvoji atletika siekė ilgus metus – iškovotas kelialapis į Olimpines žaidynes.

Šeštadienį Kaune, pasibaigus Lietuvos Lengvosios atletikos čempionatui, LLAF Vykdomasis komitetas išplėstiniame posėdyje patvirtino Lietuvos lengvosios atletikos komandos 29-ose olimpinėse žaidynėse Pekine sudėtį. 18-kos dalyvių sąraše  – ir trenerio E.Norvilo auklėtinė 100m bėgikė Lina Grinčikaitė.

Read more: Lina Grinčikaitė - į Pekiną!

Jaunučiai Valmieroje - antri

barjerai paulius finisas

Valmieroje (Latvija) vykusiame Baltijos šalių jaunučių mače Lietuvos komanda užėmė II-ją vietą, 5 taškais atsilikusi nuo varžybų šeimininkų latvių (145 tšk.) Merginos sugebėjo iškovoti vieną pirmą vietą (Laura Gedminaitė, nustūmusi rutulį 14m 52 cm). Vaikinų tarpe turime tris nugalėtojus - klaipėdietis Paulius Žabinskas taip pat toliausiai nustūmė rutulį (17m 30 cm, asmeninis sportininko pasiekimas), o finišo liniją pirmeiji kirto panevėžietis Domantas Žalga (100m - 11.47) bei estafetės 400m+300m+200m+100m dalyviai Artūras Gagis, Marius Bagdonas, Donatas Jenčauskas ir Domantas Žalga (rez. 2:06.00). 

Treneris Alvydas ŠILAUSKAS specialiai bekime.lt pateikė nuotraukų. Jas galime pamatyti GALERIJOJE

Varžybų REZULTATAI iš Latvijos lengvosios atletikos puslapio.